Graminor logo

Ansatte

Ansatte

Ansatte

Mobil
+47 950 83 916
E-post
kristin.borresen@graminor.no

Hans Jacob Lund

PRODUKTSJEF
Mobil
+47 414 72 186
E-post
hans.lund@graminor.no

Muath Alsheikh

FOU LEDER & FOREDLER, POTET OG JORDB?R
Mobil
+47 976 99 135
E-post
muath.alsheikh@ cá cược euro www.w88wvn.org Skype:Muath.alsheikh

Randi Smelien

?KONOMISJEF
Mobil
+47 95791623
E-post
randi.smelien@graminor.no

cá cược euroAnja Haneberg

FORS?KSTEKNIKER, POTET OG JORDB?R
Mobil
+47 984 52 410
E-post
anja.haneberg@graminor.no

Anton Lier

FORS?KSTEKNIKER, KORN
Mobil
+47 900 44 164
E-post
anton.lier@graminor.no

Arne Vegard Vorkinn

DRIFTSLEDER
Mobil
+47 416 83 910
E-post
arne.vorkinn@graminor.no

Bjarne Kj?s

ASSISTERENDE FOREDLER, POTET OG JORDB?R
Mobil
+47 995 84 842
E-post
bjarne.kjos@ cá cược euro www.w88wvn.org Skype:Potetergodt

Espen Sannes S?rensen

N?RINGSRETTET PHD STUDENT, KORN
Mobil
+47833294
E-post
espen.sorensen@graminor.no

Georg Fredrik ?ster?s

Fors?kstekniker korn
Mobil
+47 90288779
E-post
georg.osteras@graminor.no

Halina Rud

FORS?KSTEKNIKER, KORN
Mobil
+47 952 74 279
E-post
halina.rud@graminor.no

Helga Amdahl

FOREDLER, ENGVEKSTER
Mobil
+47 452 33 818
E-post
helga.amdahl@graminor.no

Ian Mandahl

FORS?KSTEKNIKER, KORN
E-post
ian.mandahl@graminor.no

Idun Christie

SPESIALR?DGIVER
Mobil
+47 991 64 846
E-post
idun.christie@graminor.no

Jon Arne Dieseth

FOREDLER, HVETE
Mobil
+47 908 39 416
E-post
jon.arne.dieseth@graminor.no

J?rgen S?rum

FORS?KSTEKNIKER, ENGVEKSTER
Mobil
+47 978 82 087
E-post
jorgen@graminor.no

Kristin H?land Gylstr?m

FORS?KSTEKNIKER, ENGVEKSTER
Mobil
+47 48092751
E-post
kristin.gylstrom@graminor.no

Leif Bay S?rensen

FORS?KSTEKNIKER, POTET OG JORDB?R
Mobil
+47 404 64 970
E-post
leif.baysorensen@graminor.no

Margit Oami Kim

ASSISTERENDE FOREDLER, KORN
Mobil
+47 416 77 196
E-post
margit.kim@graminor.no

Ole Morten Gjeterud

FORS?KSTEKNIKER, KORN
E-post
ole.morten.gjeterud@graminor.no

Rune Moen

FORS?KSTEKNIKER, ENGVEKSTER
Mobil
+47 477 55 552
E-post
rune.moen@graminor.no

Sidsel Emilsen

ASSISTERENDE FOU-LEDER
Mobil
+47 922 56 226
E-post
sidsel.emilsen@graminor.no
Mobil
+47 472 37 587
E-post
stein.bergersen@graminor.no

Susanne Windju

MOLEKYL?R FOREDLER KORN
Mobil
+47 932 21 473
E-post
susanne.windju@graminor.no

Tom Arnesen

FORS?KSTEKNIKER, KORN
Mobil
+47 906 17 284
E-post
tom.arnesen@graminor.no

Tore Stensrud

FORS?KSTEKNIKER, PRODUKSJON
Mobil
+47 971 50 422
E-post
tore.stensrud@graminor.no

Trond Buraas

FOREDLER, HAVRE
Mobil
+47 478 81 164
E-post
trond.buraas@graminor.no

Vivian Rognerud

FORS?KSTEKNIKER, POTET OG JORDB?R
Mobil
+47 412 17 537
E-post
vivian.rognerud@graminor.no

Wenche Johansen

FORS?KSTEKNIKER, KORN
Mobil
+47 996 15 214
E-post
wenche.johansen@graminor.no

Morten Fosse

DRIFTSLEDER AVD NJ?S
Mobil
+47 414 17 060
E-post
morten.fosse@graminor.no

Dag R?en

FOREDLER, FRUKT OG B?R AVD.NJ?S
Mobil
+47 975 24 065
E-post
dag.roen@graminor.no

Stein Harald Hjeltnes

FOREDLER, FRUKT OG B?R
Mobil
+47 957 34 576
E-post
stein.harald.hjeltnes@graminor.no

Sverre Moe

FORS?KSTEKNIKER, FRUKT OG B?R
Mobil
+47 915 74 671
E-post
sverre.moe@graminor.no

Del p? Facebook
cá cược euro sitemap 1XBET.COM W88 Online Casino Slot Machine dafabet slot 12bet bet365 soccer scatter
www.obamalovesyouback.com| www.jiudianzhaopin.com/vipsyvff.html| www.superw88.com| www.w88vietna.com| www.mycentrefitness.com| www.elsyaminstitute.com| www.theastronomer.net| www.wrightswindows.com| www.brucerecruitingltd.com| www.mcleanlaneman.com| www.theonlycurefor.com| www.topekaliquorstore.com| www.diets-today.com| www.itjie.com/bbsaa/5vfn.html| www.w88loto.org| www.thedancecloset.net| www.thekerrydiaries.com| www.checkboyradio.com| www.zjjhengxing.com| www.bew88th.com| www.jiudianzhaopin.com/vipsyvff.html| www.jayscheesesteak.net| www.zhaoyiqiao.com| www.jiudianzhaopin.com/vipqw/kva.html| www.talkeetnatours.com| www.sbssoLutions.net| www.misthalin.net| www.carbonesports.net| www.fjmtt.com| www.21w88.com| www.knowledgetail.com| www.crownofmaine.net| www.tbginvestment.com| www.jiudianzhaopin.com/bbbvn75j.html| www.jiudianzhaopin.com/viperw/880.html| www.wangshangsongxi.com| www.mlslasvegashomes.com| www.brucerecruitingltd.com| www.bridgetsbreads.com| www.akcicekyapi.com| www.itjie.com/bbsfsd/nxdr.html| www.w88wloto.com|